Ognisko Ministranckie

Dnia 27 czerwca o godzinie 15:00 wspólnota liturgicznej służby ołtarza naszej parafii spotkała się na terenach zielonych przy lubińskim lotnisku aby przy wspólnym ognisku zakończyć rok formacyjny 2019/2020. Na spotkanie oprócz ministrantów przybyli także ich rodzice i rodzeństwo.

Podczas ogniska ogłosiliśmy zwycięzców kwarantannowej akcji e-ministrant, podium wyglądało następująco:

1 miejsce ex aequo bracia Antek i Gabryś B.
3 miejsce – Michał O.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe z logo naszej wspólnoty parafialno-młodzieżowej. Mimo iż bawiliśmy się świetnie i na początku pogoda dopisywała idealnie to po jakimś czasie kolejne przechodzące fale deszczu przegoniły nas do domów ale i tak myślę, że każdy dobrze wspomina ten czas i czekamy na kolejne wspólne spotkania 😀 Dobrych wakacji, pozostańcie z Panem Bogiem! Króluj nam Chryste!